Sakarya Herbalife İle Sağlıklı Yaşam

guzellik-sirlari
Benim Güzellik Sırrım Herbalife Ya Sizin Ki?
27/09/2016
harbalife-sakarya
Herbalife İle Sağlıklı Yaşam
30/10/2016

Sakarya Herbalife doğadan gelen, bitkisel çeşitlendirilmiş insan vücudu için gerekli her türlü vitamin ve minerali içeren bir beslenme düzenini oluşturan ürünlerdir. Vücudumuz, ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri düzenli ve yeterli şekilde almadığımız zaman zamanla bizlere sinyal gönderir. Dengesiz ve sağlıksız beslenme sonucunda, ileride çok kötü sonuçlara yol açabilen hastalıklara davetiye çıkartırız. Günümüzde doğal beslenme en önemli konulardan birisidir.

Herbalife doğadan gelen mucizevi ürünlerle sağlıklı ve dengeli beslenerek vücudunuzun kontrolünüzü elinize alın. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilmek için tükettiğimiz yiyecekler ve bu yiyecekleri ne zaman tükettiğimiz de ne kadar tükettiğimiz kadar önemlidir. Uyku esnasında metabolizma çalışır. Bu süre boyunca vücut temel besin maddelerini ve su kaybeder. Güne canlı ve sağlıklı başlamak için bol sıvı ve besleyici sağlıklı bir kahvaltıyla başlamak çok önemlidir. İyi yapılmış bir kahvaltı metabolizmayı hızlandırdığı gibi canlı ve enerjik şekilde şekilde güne başlamanızı sağlar. Gün içerisinde üç büyük öğün dışında sağlıksız atıştırmalıkların yerine yeterli miktarda sağlıklı atıştırmalıklar tüketerek enerji ve gıda tüketiminizi dengeler. Akşam saatlerinde bol lif içeren meyve sebzeler hem hafif olacak hem de sindirimi daha kolay olacaktır.

1980 yılından ABD’de kurulan ve dünyada marka haline gelen doğrudan satış şirketlerinden olan Herbalife aşağı kilo kontrolü, yukarı kilo kontrolü, takviye ek gıdalar ve kişisel bakım ürünleriyle dünyada söz sahibi haline gelmiştir. Sağlık için olmazsa olmaz Omega 3 ve Omega 6’dan bahsedelim. Vücudumuz ihtiyacı olan Omega 3 ve Omega 6 gibi doymamış iyi yağ asitlerini üretemezler. İşte bundan dolayı bu yağ asitlerini vücut dışarıdan yediğimiz besinlerden sağlar. Tüketilen gıdalarda eğer yeterince içeriğinde Omega 3 ve Omega6 bulunmuyorsa ek takviyelere ihtiyaç vardır.Omega 6 en çok tahıllar, kümes hayvanları, yumurta, bitkisel yağ, margarin ve tam tahıllı ekmeklerde bulunur. Bu yağları vücuda dengeli olarak almak çok önemlidir. Omaga 3 kalp ve damar sağlığı için önemlidir. Omega 3 yağ asiti de somon balığı, ton balığı, göl alabalığı ringa gibi yağlı balıklar ile soya fasulyesi ceviz, keten tohumunda bulunmakla birlikte Herbalife gıda ek takviyesinden dengeli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın